Digital Media distributorem 3D stromů Laubwerk

Společnost Digital Media s.r.o. do svého portfolia produktů pro oblast 3D grafiky zařadila kompletní nabídku 3D modelů stromů a rostlin německé firmy Laubwerk.

Společnost Laubwerk se zaměřuje na tvorbu snadno použitelných a vzhledově perfektních 3D modelů stromů a rostlin pro architekty a počítačové grafiky, pracující v programech 3ds Max® nebo CINEMA 4D® (podpora pro další 3D programy je v přípravě). Jejími zaměstnanci jsou specialisté na botaniku i počítačovou grafiku, kteří dokonale znají danou problematiku. Firma Laubwerk sídlí v německém Potsdamu a úzce spolupracuje s univerzitou v Berlíně.

Aktuální nabídka zahrnuje celkem čtyři kolekce 3D stromů. Jednotlivé kolekce se skládají vždy z deseti stromů, přičemž každý z nich je k dispozici ve třech různých vzhledových variantách, třech variantách stáří a v modifikaci pro čtyři roční období - což znamená 36 různých variant jednoho stromu. Pomocí zdarma dodávaného doplňku pro 3D grafické programy 3ds max a CINEMA 4D se lze snadno přepínat mezi různými variantami stromu.

Pro další informace o produktech Laubwerk včetně možnosti stažení modelů 2 stromů zcela zdarma navštivte prosím stránku http://www.digitalmedia.cz/go/laubwerk