Header
CINEMA 4D

Jeden z nejpopulárnějších 3D grafických programů na trhu je k dispozici pro školy za za zvýhodněnou cenu! Získejte přístup k nejmodernějším technologiím, oficiální podpoře a obrovské komunitě uživatelů na celém světě!

Pro individuální potřeby studentů a učitelů nabízíme speciální studentské licence.

CINEMA 4D Academy Program

Chcete zařadit do výuky práci v 3D grafickém programu CINEMA 4D? Nabízíme Vám možnost získání multilicencí pro školu za neuvěřitelně výhodných podmínek!

Více o CINEMA 4D Academy ›

Pokud nemůžete využít CINEMA 4D Academy Program (například při požadavku na dodání licencí trvalých časově neomezených, nebo pro případy, kdy se licence nebude využívat pro běžnou výuku), nabízíme možnost zakoupení standardních Classroom licencí pro školy.
Pro tento typ licence je v nabídce pouze kompletní sada CINEMA 4D STUDIO.

Přehled cen běžných Classroom licencí:

Produkt cena jedné školní licence
(včetně DPH 21%)
MSA pro školní licenci*
(včetně DPH 21%)
CINEMA 4D R19 STUDIO Classroom 9 341 Kč   |   € 363 1 706 Kč   |   € 67

* MSA je servisní plán (MAXON Service Agreement) pro licence software MAXON. Servisní plán je nepovinný a je omezen na časové období. Během této doby od zakoupení má zákazník nárok na veškeré aktualizace a upgrady softwaru zcela zdarma, plus možnost druhé instalace na domácím PC nebo notebooku pro učitele.
Servisní plán se zakupuje vždy na dobu jednoho roku. Před ukončením platnosti se dá znovu prodloužit na následujících 12 měsíců.
Kompletní přehled servisního plánu Maxonu popisujeme na Servisní smlouvy MAXON .