Header

Technická podpora MAXON

Pokud jste zakoupili produkt společnosti MAXON Computer v České republice nebo na Slovensku a narazíte na nějaký technický problém (např. problém při instalaci, nefunkčnost nebo špatná funkčnost nějaké funkce v programu apod.), můžete nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře. Technická podpora k programu CINEMA 4D je omezena na verzi R12 (rok vydání 2010) a novější. Tato služba je poskytována zdarma. Před tím se ale prosím ujistěte, že používáte poslední aktualizaci daného produktu a projděte si stránky s často kladenými dotazy, zda již Váš problém nebyl vyřešen. Pokud máte dotazy ohledně pracovních postupů, využijte prosím různých informačních zdrojů nebo nabídky školení.

přehled výukových materiálů   |   ke stažení   |   komunity   |   školení a konzultace   |   odpovědi na často kladené dotazy

Formulář technické podpory

  1. Uveďte název produktu, jeho verzi a platformu (Mac / Windows).

  2. Stručný popis problému a konfigurace vašeho počítače. Max. 1000 znaků, zbývá .

  3.  
  4. Kliknutím na toto tlačítko můžete na server nahrát přílohy k projektu, jako například obrázky, popisy apod. Podprované formáty příloh jsou ZIP, RAR, PDF, JPG, TIF, PNG, TXT, RTF.
  5. Opište prosím znaky, které vidíte na obrázku níže.

     

  Položky označené | musí být vyplněny.

Probíhá odesílání formuláře, prosíme čekejte