Kvalitní architektonické vizualizace jsou v dnešní době základem úspěchu. Dávají vám konkurenční výhodu, jsou dokonalým prostředkem komunikace mezi projektanty a zákazníky a současně neocenitelným prodejním nástrojem. CINEMA 4D nabízí ucelené řešení pro tvorbu 3D modelů, vizualizací a animací pro oblast architektury a to včetně velmi dobré komunikace s některými populárními stavařskými CAD aplikacemi.

 • fotorealistické výstupy
 • zákres do fotografií
 • simulace osvětlení
 • výstupy v podobě ruční kresby

Nacenit řešení ›

New York Interier

Využití dat ze stavařských CAD aplikací

Máte nákresy nebo dokonce celé 3D scény, vytvořené v nějaké CAD aplikaci? Pak je ve většině případů můžete využít jako základ pro fotorealistické vizualizace. CINEMA 4D totiž podporuje velké množství 2D/3D importních formátů. Populární stavařské CAD aplikace, jako například ArchiCAD, Allplan nebo Vectorworks disponují dokonce přímým propojením na CINEMU 4D a to včetně automatické aktualizace scény při změně zdrojových dat.

Proč právě CINEMA 4D?

Na trhu 3D aplikací dnes existuje řada produktů, umožňujících tvořit atraktivní 3D grafické vizualizace a animace nejrůznějších produktů. Proč tedy zvolit právě CINEMU 4D? Kromě vysoké vizuální kvality výstupů je to zejména snadná ovladatelnost programu, prakticky ničím neomezené prezentační možnosti, vysoký výkon a stabilita, lokální podpora zákazníků, možnost přenosu dat ze stavařských CAD programů a úzké propojení na postprodukční aplikace jako Adobe Photohop či AfterEffects.

 • Fotorealistické výstupy

  Vysoká kvalita vizualizací a animací dokáže přesvědčit vaše zákazníky.

 • Propojení na CAD aplikace

  Přímá komunikace s řadoustavařských CAD aplikací výrazně usnadňuje práci.

 • Snadné ovládání, české prostředí

  Vysoká produktivita práce, možnost přizpůsobení vzhledu, přepínání mezi různými jazyky.

 • Kontinuální inovace

  CINEMA 4D existuje na trhu již přes 15 let, neustále se inovuje a přizpůsobuje požadavkům zákazníků i novému hardware.

 • Uživatelská podpora

  České videonávody zdarma, množství českých článků, obrovská komunita uživatelů.

 • Poměr cena / výkon

  Za své peníze dostanete robustní aplikaci, která poroste s vašimi požadavky.

Naše služby

Potřebujete poradit, získat nové znalosti, dodat hotová řešení nebo pomoct při realizaci vašich projektů? Nabízíme Vám celou škálu služeb, díky kterým můžete maximálně zvýšit produktivitu své práce a plně se soustředit na to, co je pro Vás nejdůležitější!

Školení

Využijte CINEMU 4D na maximum! Díky naší nabídce výukových materiálů, skupinových i individuálních školení můžete zvládnou práci v programu v rekordním čase. Více ›

Zakázková tvorba 3D

Potřebujete rychle vytvořit na zakázku nějaký 3D model, kompletní vizualizaci či animaci? Rádi Vám pošleme nabídku s garancí kvality i termínu dodání. Více ›

Projektová asistence

Odmítáte náročnější 3D projekty kvůli nedostatku lidí nebo znalostí? Využijte naší nabídky projektové asistence!