Volba správného produktu je jedním z velmi důležitých faktorů při nasazování 3D grafických aplikací do vašeho pracovního procesu. Věnujte prosím dostatek času analýze svých potřeb a případně je prokonzultujte předem s námi. Rádi Vám poradíme!

Jaký produkt zvolit?

V níže uvedené tabulce najdete přehled produktů, které doporučujeme pro použití v oblasti architektonických vizualizací. Pokud chcete rychle porovnat jednotlivé verze programu CINEMA 4D, podívejte se prosím na srovnávací tabulku produktů.

CINEMA 4D Visualize Boxshot

CINEMA 4D Visualize ›

Ideální řešení pro 3D modelování, fotorealistické vizualizace a animace v oblastech architektury, produktového a průmyslového designu. Obsahuje všechny potřebné nástroje, speciální doplňky i rozsáhlé knihovny materiálů a 3D modelů z oblasti architektury a designu.

CINEMA 4D Visualize Boxshot

CINEMA 4D Prime ›

Standardní řešení pro 3D grafiky. Obsahuje stejné modelovací nástroje jako verze Visualize a Studio, pokročilé vizualizační jádro i animace. Nenabízí ale specializované nástroje, knihovny či síťový rendering a další funkce, které mohou urychlit práci na projektech.

CINEMA 4D Studio Boxshot

CINEMA 4D Studio ›

Komplexní řešení bez kompromisů. V tomto balíku najdete vše, co nabízí firma MAXON v oblasti 3D grafiky, takže se můžete pustit bez obav i do těch nejsložitějších projektů, obsahujících například pokročilé animační efekty a simulace.

Nedokážete se zorientovat v nabídce?

Rádi Vám poradíme - stačí nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, popřípadě můžete přímo telefonovat k nám do Digital Media na tel. (+420) 585 227 272.