CINEMA 4D se v posledních letech stala preferovaným nástrojem pro tvorbu TV znělek, programových upoutávek, videoklipů a reklam, využívajících 3D grafiku. Díky bezprecedentní integraci s předními video kompozičními aplikacemi jako Adobe AfterEffects, Nuke, Final Cut, Motion, Fusion apod. budete mít celý produkční proces perfektně pod kontrolou a můžete se soustředit na kreativní práci.


Další videoukázky najdete v sekci reference.

Přímé propojení na video kompoziční software

Používáte video kompoziční aplikace? CINEMA 4D disponuje propojením s těmi nejpoužívanějšími, jako jsou například Adobe AfterEffects, Nuke, Final Cut, Motion, Fusion apod., takže do vašich videí můžete vkládat 3D grafické vizualizace a animace. Integrace s Adobe AfterEffects CC je ale naprosto výjimečná, protože s 3D grafikou můžete manipulovat přímo v editoru AfterEffects! Více informací o tomto propojení najdete na stránkách CINEWARE.

CINEMA 4D a AfterEffects CC

Jaký produkt zvolit?

CINEMA 4D je nabízena v několika variantách a záleží na vašich potřebách a možnostech. Podívejte se na náš přehled doporučených verzí nebo vyplňte náš kontaktní formulář a my vám doporučíme nejvhodnější variantu.

Naše služby

Potřebujete poradit, získat nové znalosti, dodat hotová řešení nebo pomoct při realizaci vašich projektů? Nabízíme Vám celou škálu služeb, díky kterým můžete maximálně zvýšit produktivitu své práce a plně se soustředit na to, co je pro Vás nejdůležitější!

Školení

Využijte CINEMU 4D na maximum! Díky naší nabídce výukových materiálů, skupinových i individuálních školení můžete zvládnou práci v programu v rekordním čase. Více ›

Zakázková tvorba 3D

Potřebujete rychle vytvořit na zakázku nějaký 3D model, kompletní vizualizaci či animaci? Rádi Vám pošleme nabídku s garancí kvality i termínu dodání. Více ›

Projektová asistence

Odmítáte náročnější 3D projekty kvůli nedostatku lidí nebo znalostí? Využijte naší nabídky projektové asistence!