Volba správného produktu je jedním z velmi důležitých faktorů při nasazování 3D grafických aplikací do vašeho pracovního procesu. Věnujte prosím dostatek času analýze svých potřeb a případně je prokonzultujte předem s námi. Rádi Vám poradíme!

Jaký produkt zvolit?

V níže uvedené tabulce najdete přehled produktů, které doporučujeme pro použití v oblasti 3D grafiky pro TV vysílání a video. Pokud chcete rychle porovnat jednotlivé verze programu CINEMA 4D, podívejte se prosím na srovnávací tabulku produktů.

CINEMA 4D Broadcast Boxshot

CINEMA 4D Broadcast ›

Řešení s ideálním poměrem cena/výkon pro 3D modelování, vizualizace a animace v oblastech tvorby TV znělek, upoutávek a reklam. Obsahuje všechny potřebné nástroje, speciální animační systém Mograph i knihovny materiálů, 3D modelů a vizuálních podkladů.

CINEMA 4D Studio Boxshot

CINEMA 4D Studio ›

Komplexní řešení bez kompromisů. V tomto balíku najdete vše, co nabízí firma MAXON v oblasti 3D grafiky, takže se můžete pustit bez obav i do těch nejsložitějších projektů, obsahujících například pokročilé animační efekty, simulace či animace postav.

CINEMA 4D Lite

CINEMA 4D Lite

Základní řešení pro 3D grafiky. Tato verze je k dispozici zdarma pro uživatele programu Adobe AfterEffects CC a novější a umožňuje základní tvorbu animací a spotů. Více informací o tomto produktu najdete na stránkách CINEWARE.

Nedokážete se zorientovat v nabídce?

Rádi Vám poradíme - stačí nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, popřípadě můžete přímo telefonovat k nám do Digital Media na tel. (+420) 585 227 272.